"Rolnik Lubelszczyzny 2017"

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego, Targi Lublin SA oraz Konwent Powiatów Województwa Lubelskiego zaprasza do udziału w konkursie „Rolnik Lubelszczyzny 2017”.

Uczestnikami konkursu mogą być rolnicy, którzy:

• prowadzą gospodarstwo rolne na terenie województwa lubelskiego co najmniej przez 2 lata,
  • są płatnikami podatku rolnego  oraz opłacają składki na ubezpieczenie społeczne rolników.

Uwieńczeniem konkursu będzie gala finałowa połączona z uroczystym wręczeniem nagród, która planowana jest na 7 grudnia br. podczas Targów sadowniczych w Lublinie.

Zgłoszenia kandydatów należy dokonać poprzez przesłanie lub dostarczenie wypełnionych dwóch egzemplarzy formularza zgłoszeniowego do 16 października 2017 r. do godz. 15 na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego

ul. Artura Grottgera 4, 20-029 Lublin