Dwa miejsca na podium zajęły drużyny z Gminy Radecznica

W minioną sobotę 24 czerwca na stadionie miejskim w Krasnobrodzie w ramach XVIII Igrzysk LZS odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych i Kobiecych Drużyn Pożarniczych, w których uczestniczyło łącznie 40 drużyn. Zawody zostały rozegrane w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza 7x50 m. z przeszkodami oraz ćwiczenia bojowe. Gminę Radecznica godnie reprezentowały chłopięce MDP z Radecznicy i Wólki Czarnostockiej oraz MDP dziewcząt z Wólki Czarnostockiej. W kategorii dziewcząt na 14 drużyn, które wzięły udział w rywalizacji miejsca od I do III zajęły kolejno: Czołki, Suchowola i Suchowola Kolonia. MDP dziewcząt z Wólki Czarnostockiej zajęła 7 miejsce.

W kategorii chłopców w zawodach udział wzięło 19 drużyn, a miejsca nagrodzone pucharami w kolejności zajęły: I miejsce – Suchowola Kolonia, II miejsce – Wólka Czarnostocka, III miejsce – Radecznica. W kategorii „C” kobiet wygrała drużyna z Suchowoli, a kolejne miejsca zajęły OSP Zubowice, OSP Żurawnica.

Wszystkim wyróżnionym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w służbie.

• IMP_20171
  • IMG_20170624_182943