W niezwykłej westernowej scenerii odbył się tegoroczny Gminny Dzień Dziecka. Świetna zabawa, radość i dobry humor wypełniły całe sobotnie popołudnie. Dmuchany park rekreacyjny, zabawy animacyjne, strzelanie z łuków oraz konne przejażdżki to tylko jedne z wielu atrakcji, które czekały na uczestników imprezy. Muzyka country, stylowe przebrania oraz scenografia dodatkowo stworzyły niecodzienny klimat Dzikiego Zachodu. W tym roku „zagrało” wszystko: pogoda, frekwencja, i pomysł imprezy w stylu Dzikiego Zachodu sprawiły, że z uśmiechem wspominamy sobotę 27 maja 2017 r. kiedy na kilka godzin przenieśliśmy się do innej epoki. Podczas gdy młodsze dzieciaki cofnęły się w czasie, nieco starsza młodzież gimnazjalna przeniosła się do przyszłości, gdzie toczyła bitwy laserowe. Laser Tag również okazał się strzałem w dziesiątkę!

Wszystkim Dzieciom i tym młodszym i starszym składamy jeszcze raz najlepsze życzenia i dziękujemy za wspólną zabawę!

Organizatorami imprezy byli: Wójt Gminy Radecznica, Gminne Centrum Kultury w Radecznicy, Stowarzyszanie „Stąd Jesteśmy” oraz  Rada Sołecka Wsi Radecznica.

Impreza została dofinansowana ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Radecznicy.