Przez używanie bieżącej Strony wyrażasz zgodę na używanie ciasteczek zgodnie z tą Polityką Ciasteczek. Jeżeli nie zgadzasz się na używanie przez nas ciasteczek, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki w odpowiedni sposób lub zrezygnować z używania Strony.

Do czego używa się ciasteczek

Ciasteczek używa się w celu:

• Szybszego i łatwiejszego działania strony
  • Lepszego dopasowania treści dostępnych na stronach do Twoich oczekiwań i zainteresowań,

Rodzaje ciasteczek używanych na Stronach

Do czego są wykorzystywane?

Konieczne do działania stron

Niezbędne do prawidłowego funkcjonowania Strony, pozwalają Ci na poruszanie się po nich oraz używanie ich elementów.   Przykładowo mogą zapamiętywać poprzednie czynności (np. otwarte teksty)   podczas wracania na stronę w tej samej sesji.

Poprawiające wydajność

Zbieranie informacji o tym jak odwiedzający korzystają ze Strony poprzez dostarczanie informacji na temat obszarów które odwiedzają, czasu jaki na nich spędzają oraz problemów jakie na nich   napotykają, jak np. komunikaty o błędach. To pozwala nam poprawiać działanie Strony

Poprawiające funkcjonalność

Zapamiętywanie Twoich ustawień i wyborów (np. nazwa użytkownika, region, w którym jesteś, personalizowane ustawienia treści) by dostarczyć Ci bardziej spersonalizowanych treści i usług.

Reklamowe

Sposób zmiany ustawień dotyczących ciasteczek albo ich usunięcia

Zmiana ustawień w najbardziej popularnych przeglądarkach

• Google Chrome

• Internet Explorer

Z menu przeglądarki (prawy górny róg): Narzędzia > Opcje Internetowe > Prywatność, przycisk Witryny. Suwakiem ustawiamy poziom, zmianę zatwierdzamy przyciskiem OK.

• Mozilla Firefox

Z menu przeglądarki: Narzędzia > Opcje > Prywatność. Uaktywnić pole Program Firefox: „będzie używał ustawień użytkownika”.

• Opera

Z menu przeglądarki: Narzędzie > Preferencje > Zaawansowane.

• Safari