"Nowa praca - nowe możliwości"

Spółdzielnia "SIMPULS" zaprasza osoby bezrobotne i bierne zawodowo powyżej 30 roku życia zamieszkujące na terenie woj. lubelskiego do udziału w projekcie "Nowa praca - nowe możliwości". Celem głównym projektu jest poprawa sytuacji zawodowej oraz wzrost szans zatrudnienia uczestników poprzez zdobycie pożądanych na rynku pracy kwalifikacji i doświadczenia zawodowego.

W ramach realizowanego projektu spółdzielnia "SIMPLUS" oferuje bezpłatne szkolenia na:

1. Operator koparko-ładowarki III klasy( 176 godz),
  2. Pracownik obsługi biurowej (160 godz),
  3. Spawacz MAG ( 160 godz).

Uczestnicy szkolenia mają zapewnione: zwrot kosztów dojazdu (na wszystkie etapy wsparcia), ubezpieczenie NNW podczas zajęć, szkolenia zawodowe, doświadczoną kadrę trenerów, dokumenty potwierdzające nabyte kwalifikacje (zaświadczenia, książeczki z uprawnieniami), stypendium szkoleniowe, badania lekarskie, 5-cio miesięczne płatne staże zawodowe, materiały szkoleniowe, catering.