Prośba o przekazanie 1% podatku

dla Adrianka

Adrianek jest wcześniakiem. Urodził się w 8 miesiącu ciąży. Jest pod stałą opieką kilku poradni specjalistycznych. Przeszedł wiele chorób związanych z wcześniactwem oraz wynikającą z tego niedojrzałością, która wpływa na rozwój dziecka. Obecnie dziecko cierpi na epilepsję, obniżone napięcie mięśniowe, niedoczynność tarczycy, niedosłuch obustronny, wadę wzroku. Ma opóźniony rozwój psycho-ruchowy, nie mówi i ma problemy z chodzeniem. Nie jest samodzielny, wymaga ciągłej opieki, ma problemy z samodzielnym jedzeniem. Jedyne co może usprawnić Adrianka to ciągła  specjalistyczna pomoc rehabilitacyjna. Dotychczasowa rehabilitacja przyniosła poprawę, ale aby Adrianek robił dalsze postępy w rozwoju potrzebne są systematyczne fachowe ćwiczenia. Tato Adrianka pochodzi z terenu naszej gminy. Rodzice chorego zwracają się do Mieszkańców z serdeczną prośbą o wsparcie i podarowanie 1% podatku.

Aby dowiedzieć się więcej  >>kliknij<<