W niedzielę 4 grudnia na strzelnicy sportowej w Radecznicy odbyły się zawody strzeleckie zorganizowane przez Klub Żołnierzy Rezerwy LOK im. 9 P.P. Legionów AK „Ziemi Zamojskiej” w Radecznicy. Tym razem pod czujnym okiem sędziego głównego Jarosława Kubiaka zawodnicy rywalizowali mając do dyspozycji następującą broń: karabinek KBK AK, MCM MARGOLIN oraz granat obronny, którym rzucano do celu. W niedzielnych zmaganiach zawodnicy oceniani byli indywidualnie w trójboju oraz odrębnie w każdej konkurencji.

Po emocjonujących rozgrywkach, aczkolwiek przeprowadzonych w sportowej atmosferze wyłoniono najlepszych zawodników, którym wręczono pamiątkowe puchary, medale i dyplomy. Zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy wszystkim za udział i miłą atmosferę oraz zapraszamy na kolejne zawody do Radecznicy!

Poniżej podajemy wyniki:

• dsc08227