Informacja dotycząca konsultacji społecznych projektu Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Radecznica na lata 2017-2026

Informuje się mieszkańców Gminy Radecznica, że zostaje przedłożony do konsultacji społecznych projekt Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych Gminy Radecznica na lata 2017-2026. Termin konsultacji zostaje określony na okres od 1 grudnia 2016 roku do dnia 31 grudnia 2016 roku.

Cel konsultacji: zebranie uwag, wniosków i opinii mieszkańców Gminy Radecznica dotyczących zakresu merytorycznego projektu.

Tekst dokumentu jest do wglądu w siedzibie GOPS w Radecznicy oraz na stronie internetowej Gminy Radecznica.

Uwagi, wnioski i opnie dotyczące projektu dokumentu można wnosić:

1. Za pośrednictwem poczty, na adres: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Radecznicy ul. B. Prusa 21  22-463 Radecznica
  2. Faksem na numer 84 681 81 61
  3. Drogą elektroniczną na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  4. Osobiście w siedzibie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radecznicy.