ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W KONULTACJACH

Departament Rolnictwa i Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie informuje o konsultacjach projektu uchwały Sejmiku Województwa Lubelskiego w sprawie Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego.

Projekt w/w uchwały jest dostępny na stronie internetowej pod adresem: www.lubelskie.pl (zakładka: Ekologia i ochrona środowiska).

Termin konsultacji:  od  8 sierpnia 2016 r. do 19 sierpnia 2016 r.

Organizacje pozarządowe i inne podmioty  prowadzące działalność pożytku publicznego swoje uwagi i opinie mogą zgłaszać bezpośrednio do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Mieszkańcy Gminy Radecznica swoje uwagi do projektu uchwały w sprawie Szczebrzeszyńskiego Parku Krajobrazowego mogą zgłaszać do Urzędu Gminy w Radecznicy do dnia 16 sierpnia 2016 r.  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.