Radecznica, dnia 13 czerwca 2016 r.

Uczestnicy projektu

z zakresu odnawialnych źródeł energii

W związku z koniecznością rozliczenia projektu o nazwie ,,Montaż instalacji fotowoltaicznych w Gminie  Radecznica” współfinansowanego w ramach działania ,,Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013, którym Pan/i uczestniczył/a, zwracam się do Pani/a z prośbą o przedłożenie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 28 czerwca 2016r. dokumentów wystawionych przez PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość potwierdzających  podłączenie zamontowanej w ramach realizacji przedmiotowego projektu instalacji fotowoltaicznej do sieci dystrybucyjnej.

Niedopełnienie powyższego obowiązku będzie skutkowało zwrotem przyznanego dofinansowania wraz z odsetkami.