Blisko 80 miłośników strzelectwa wzięło udział w zawodach, które odbyły się 3 kwietnia na strzelnicy sportowej w Radecznicy. Organizatorami niedzielnych zawodów był Klub Strzelecki „VICTORIA” Biłgoraj. Uczestnicy strzelali z KBK AK i pistoletu CZ z odległości 50 m. Ocenianych było 8 strzałów plus 2 próbne. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali: kierownik zawodów i sekretarz Jan Sarnicki, sędzia główny Jarosław Kubiak oraz sędziowie konkurencji. Dla uczestników niedzielnych zawodów członkowie KŻR w Radecznicy przygotowali zupę. Dobra pogoda sprzyjała zawodnikom. Poniżej klasyfikacja łączna z dwóch konkurencji:

1. Łaba Marek 142 pkt.

2. Dzido Paweł 132 pkt.

2. Kosiec Roman 132 pkt.

4. Kondrat Andrzej 129 pkt.

5. Szkołut Tomasz 123 pkt.

6. Mazurek Mariusz 122 pkt.

7. Śledź Andrzej 121 pkt.

8. Wachowicz Mirosław 118 pkt.

9. Rogulski Marcin 116 pkt.

10. Batorski Henryk 109 pkt.

Na zakończenie najlepszym zawodnikom zostały wręczone dyplomy oraz nagrody książkowe, a I miejsce zostało nagrodzone pucharem. Wszystkim serdecznie gratulujemy uzyskanych wyników i zapraszamy na kolejne zawody strzeleckie do Radecznicy.