Radecznica, dnia 10 marca 2016 r.

o przystąpieniu Gminy Radecznica do opracowania

Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Radecznica na lata 2016 – 2023.

Wójt Gminy Radecznica informuje o przystąpieniu do opracowania Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Radecznica na lata 2016 – 2023, który jest pomocny przy ubieganiu się o środki unijne na projekty z zakresu odnawialnych źródeł energii (instalacje fotowoltaiczne, kolektory słoneczne,  kotły c.o. opalane biomasą).

W związku z powyższym zwracam się do Mieszkańców Gminy Radecznica z uprzejmą prośbą o udzielenie niezbędnych, podstawowych informacji dotyczących charakterystyki energetycznej użytkowanych  przez Państwa budynków.

Państwa wiedza i zasób danych pozwolą na profesjonalne przygotowanie strategii działań proekologicznych oraz zwiększą szanse pozyskania zewnętrznych środków finansowania na inwestycje z zakresu odnawialnych źródeł energii.

W Urzędzie Gminy w Radecznicy oraz na stronie internetowej www.gminaradecznica.pl są do pobrania stosowne ankiety, które należy wypełnić i złożyć do Urzędu Gminy w Radecznicy lub na adres podany w ankiecie w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25 marca 2016r.

Wszelkich informacji udzielają pracownicy Referatu Infrastruktury i Inwestycji Urzędu Gminy w Radecznicy (pokój nr 8), tel. (84) 68-26-851.