Radecznica, dnia 02 lutego 2016 r.

o naborze chętnych do gminnego chóru wielopokoleniowego

Wójt Gminy Radecznica ogłasza nabór chętnych do mieszanego gminnego chóru wielopokoleniowego, który będzie działał w ramach Gminnego Centrum Kultury w Radecznicy. Wszyscy zainteresowani miłośnicy śpiewu proszeni są o zgłaszanie swego udziału do  Gminnego Centrum Kultury w Radecznicy mieszczącego się w budynku Urzędu Gminy codziennie w godz. 9:00 – 16:00, telefonicznie pod numerem (84) 682-68-55 lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Pierwsze przesłuchania planowane są w dniu 11 lutego 2016 r. (czwartek) od godz. 18:00 w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy. Zainteresowane osoby zostaną powiadomione telefonicznie o konkretnej godzinie przesłuchania.

Bardzo serdecznie i gorąco zapraszam.