Radecznica, dnia 25 stycznia 2016 r.

na spotkanie dotyczące instalacji fotowoltaicznych

Wójt Gminy Radecznica zaprasza wszystkich Mieszkańców zainteresowanych odnawialnymi źródłami energii oraz tych, którzy złożyli deklarację udziału w projekcie o nazwie ,,Montaż instalacji fotowoltaicznych na terenie Gminy Radecznica” na prezentację multimedialną dotyczącą działania, produkcji, montażu i eksploatacji instalacji fotowoltaicznych, która odbędzie się w świetlicy OSP w Radecznicy w dniu 01 lutego 2016 r. (poniedziałek) o godz. 12.30.

Podczas spotkania zostaną przedstawione nowe wytyczne Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie dotyczące zasad finansowania montażu instalacji fotowoltaicznych w ramach działania 4.1 „Wsparcie wykorzystania OZE” objętego Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020.