30 grudnia 2015 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy odbyła się XIII sesja Rady Gminy Radecznica. Było to ostatnie w tym roku spotkanie władz samorządowych połączone z opłatkiem. W spotkaniu udział wzięli radni, sołtysi, delegaci z Lubelskiej Izby Rolniczej oraz Wójt Gminy Pan Edward Polak. Gośćmi opłatkowej sesji byli także: Ks. Julian Brzezicki Proboszcz Parafii Św. Jana Chrzciciela w Trzęsinach oraz O. Zenon Burdak z Bazyliki Świętego Antoniego w Radecznicy.

Spotkanie rozpoczęło się od wspólnej modlitwy. Następnie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę, łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia.

Spotkanie przebiegające w ciepłej i serdecznej atmosferze było okazją nie tylko do wspólnego przełamania się opłatkiem, ale również do podsumowania tego, co w Gminie Radecznica wydarzyło się w minionym roku.