ZAPRASZAMY DO KONSULTACJI SPOŁECZNYCH PROJEKTU STRATEGII ROZWOJU GMINY RADECZNICA NA LATA 2016-2023

Uprzejmie informujemy, że Urząd Gminy w Radecznicy jest w trakcie opracowywania Strategii Rozwoju Gminy Radecznica na lata 2016 – 2023. Dokument ten oprócz określenia kierunków rozwoju Gminy na najbliższe lata, będzie również stanowił podstawę do ubiegania się przez Gminę Radecznica o środki na realizację inwestycji oraz działania wspierające rozwój lokalnej społeczności.
Mając na względzie potrzebę jak najlepszego przygotowania powyższego opracowania i ujęcia w nim wszystkich istotnych dla naszych mieszkańców kierunków rozwoju Gminy, zapraszamy do udziału w konsultacjach społecznych.

Uwagi do projektu Strategii Rozwoju Gminy Radecznica na lata 2016-2023 prosimy zgłaszać na zamieszczonym poniżej „Formularzu zgłaszania uwag” w Urzędzie Gminy w Radecznicy bądź przekazać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 22.12.2015 r.