W niedzielę 31 maja 2015 r. w sali gimnastycznej przy Szkole w Gorajcu odbyły się Gminne Mistrzostwa w Indywidualnym Tenisie Stołowym. O Puchar Wójta Gminy Radecznica rywalizowało 32 zawodników i zawodniczek. Organizatorami turnieju byli:  Szkoła Podstawowa w Gorajcu, Publiczne Gimnazjum w Gorajcu, Uczniowski Klub Sportowy „Gorajec” oraz Wójt Gminy Radecznica. Pieczę nad prawidłowym przebiegiem zawodów sprawował Sędzia główny Pan Zbigniew Buczek. Zawody zostały przeprowadzone w 3 kategoriach wiekowych z podziałem na płeć.

Po rozegranych meczach wyniki turnieju w poszczególnych kategoriach przedstawiają się następująco:

Dziewczęta szkoła podstawowa

1. Paulina Bielecka
  2. Marlena Kosik
  3. Magdalena Wypych

Chłopcy szkoła podstawowa

1. Kacper Maciąg
  2. Mateusz Kwapisz
  3. Bartłomiej Magdziarz

Dziewczęta gimnazja

1. Karolina Maciąg
  2. Aleksandra Holowińska

Chłopcy gimnazja

1.  Patryk Harkot
  2. Wojciech Harkot
  3. Damian Łosiewicz

Panie szkoły średnie i starsze

1. Maria Magdziarz
  2. Jolanta Maciąg

Panowie szkoły średnie i starsi

1. Grzegorz Gozdecki
  2. Paweł Rymarz
  3. Mariusz Bielecki

Okazałe Puchary, medale i dyplomy wręczyli zwycięzcom Pan Sebastian Plewa Dyrektor Publicznego Gimnazjum w Gorajcu oraz Sędzia główny Pan Zbigniew Buczek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy sportowej walki, znakomitej kondycji i oczywiście wyników!