Informacja na temat możliwości bezpłatnego otrzymania owoców i warzyw

Agencja Rynku Rolnego zachęca szkoły i placówki oświatowe, organizacje charytatywne oraz inne podmioty uprawnione decyzją Prezesa ARR do bezpłatnego odbioru jabłek od producentów poszkodowanych wprowadzeniem rosyjskiego embarga.

Jabłka klasy LUX są umyte i posegregowane, a ich odbiór wymaga wyłącznie własnego transportu i wypełnienia stosowanego formularza na stronie Agencji Rynku Rolnego.

O status organizacji charytatywnej (w rozumieniu przepisów Agencji Rynku Rolnego) mogą wnioskować wszystkie organizacje prowadzące działalność społeczną (fundacje, stowarzyszenia), które zobowiążą się do bezpłatnego przekazywania swoim beneficjentom owoców otrzymanych od ARR.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej Agencji Rynku Rolnego >>KLIKNIJ<<