Promocja tomiku poetyckiego H. Stadnickiej

Dnia 19 lutego 2015 r. w Bibliotece Publicznej Gminy Radecznica odbyła promocja tomiku poetyckiego. Trzy gwiazdy – wiara nadzieja i miłość, to 3 z kolei zbiorek wierszy Henryki Stadnickiej, wierszy których treść najogólniej rzecz ujmując zawarta jest w tytule. Wydawcą tomiku jest Pan Zygmunt Krasny – Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Szczebrzeszyna oraz wydawca miesięcznika Chrząszcz.

Wśród przybyłych gości był Wójt Gminy Pan Edward Polak, ks. Julian Brzezicki, Pan Zygmunt Krasny, regionalni twórcy, a także czytelnicy biblioteki. Podczas promocji autorka razem z Panem Krasnym zaprezentowali klika wierszy.

Każdy z gości otrzymał własny egzemplarz tomiku, w którym autorka ochoczo wpisywała dedykacje. Nie zabrakło kwiatów oraz życzeń. Uczestnicy spotkania spędzili mile czas przy kawie oraz torcie. Organizatorem spotkania była Biblioteka Publiczna Gminy Radecznica.