Od 1 do 28 lutego trwa nabór wniosków w ramach drugiego konkursu grantowego na wsparcie inicjatyw lokalnych w ramach projektu "Mikrodotacje FIO Lubelskie Lokalnie". Program realizuje Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej przy wsparciu Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

O dotacje w łącznej kwocie 476.200 zł mogą ubiegać się organizacje i grupy nieformalne mające siedzibę na terenie woj. lubelskiego. Maksymalna kwota dofinansowania pojedyńczego projektu może wynieść 5.000 zł.

Program adresowany jest do:
- młodych organizacji pozarządowych,
- grup nieformalnych,
- grup samopomocowych

Konsultacje dla wnioskodawców z powiatu zamojskiego odbędą się:

• wtorek 17.02.2015 r. o godz. 14 w Urzędzie Miasta w Szczebrzeszynie, Plac T. Kościuszki  1
  • czwartek 19.02.2015 r. o godz. 14 Dom Kultury „Okrąglak” w Zamościu, ul. Wyszyńskiego 28a

Mobilni Animatorzy w powiecie zamojskim:

• Marzena Miśkiewicz tel. 697 387 655
  • Katarzyna Poźniak tel. 694 146 458

Przed złożeniem winsoku dobrze jest zapoznać się z regulaminem konkursowym>>KLIKNIJ<<

Więcej informacji na stronach: www.lubelskielokalnie.lbl.plwww.flzb.lbl.pl

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!