Wspólne kolędowanie

W niedzielę 1 lutego na placu za Urzędem Gminy w Radecznicy wszyscy chętni zebrali się przy ognisku by wspólnie Kolędować. Organizatorami imprezy byli: Stowarzyszenie Stąd Jesteśmy oraz Klasztor O.O. Bernardynów.
    Licznie przybyła publiczność mogła zobaczyć występ dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej w Czarnymstoku, ze Szkoły Podstawowej w Zaburzu oraz Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Radecznicy. Na scenie wystąpił zespół Andrzejkowe Nutki i Zaburzanki. O oprawę muzyczną zadbali: Sławomir Kwiecień i Andrzej Batorski. W imprezie udział wzięli m.in. Wójt Gminy Pan Edward Polak oraz Wikariusz Sanktuarium Św. Antoniego o. Zenon Burdak.
       Tego dnia pogoda dopisała, wymarzone warunki aby zebrać się przy ognisku i pośpiewać. Nie zabrakło ciepłych napojów i przekąsek. Impreza trwała do późnych godzin wieczornych.
Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim mieszkańcom za liczne przybycie i mają nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się w jeszcze liczniejszym gronie.

Zapraszamy do galerii i na stronę Stowarzyszenia Stąd Jesteśmy