Wójt Gminy Radecznica otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium

29 czerwca br. odbyła się LVIII sesja Rady Gminy Radecznica podczas której Wójt Gminy Marian Szuper otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium z tytułu wykonania budżetu za 2022 rok.

Udzielenie wotum zaufania poprzedzone było omówieniem przez Sekretarz Gminy p. Edytę Dubiel „Raportu o stanie Gminy Radecznica za 2022 rok”. Za udzieleniem wotum zaufania jednogłośnie zagłosowali wszyscy radni. Kolejny punkt obrad dotyczył przyjęcia sprawozdania z wykonania budżetu Gminy Radecznica za 2022 r. Pani Skarbnik Bożena Kiesz omówiła najważniejsze kwestie dotyczące stanu finansów gminy. Następnie przystąpiono do głosowania w sprawie udzielenia absolutorium Wójtowi Gminy Radecznica. Za udzieleniem absolutorium, oznaczającym stwierdzenie prawidłowości działania finansowego organu wykonawczego zagłosowało 15 radnych. Serdecznie gratulujemy!

>>GALERIA ZDJĘĆ<<