Gmina Radecznica z certyfikatem „Standardy Obsługi Inwestora

w Województwie Lubelskim”

Realizacja projektu „Standardy Obsługi Inwestora w Województwie Lubelskim” rozpoczęła się 1 października 2019 r., a zakończy się 29 czerwca br. By zdobyć kompetencje i wiedzę na ten temat pozyskiwania inwestorów, Gmina Radecznica wraz z innymi samorządami uczestniczyła w w/w projekcie. Uczestnicy zostali objęci kompleksowym programem szkoleniowo-doradczym. Przedstawiciele samorządów wzięli również udział w wizytach studyjnych, podczas których poznali dobre praktyki JST z innych regionów. W rezultacie  wdrożono procedury współpracy z inwestorem oraz rozwiązania podnoszące atrakcyjność inwestycyjną gminy.

Zwieńczeniem projektu była konferencja zorganizowana 20 czerwca br. w Lubelskim Centrum Konferencyjnym. Wicemarszałek Pan Zbigniew Wojciechowski oraz Sekretarz Stanu w ministerstwie Finansów Pan Artur Sobań wręczyli przedstawicielom JST certyfikaty wdrożenia standardu obsługi inwestora oraz podziękowali za udział w projekcie. Gminę Radecznica reprezentowali Wójt Gminy Pan Marian Szuper oraz Sekretarz Gminy Pani Edyta Dubiel.

>>Galeria zdjęć<<