IV sesja Rady Gminy Radecznica i Spotkanie Opłatkowe

30 grudnia 2014 r. w Sali Konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy odbyła się IV sesja Rady Gminy Radecznica. Było to ostatnie w tym roku spotkanie władz samorządowych połączone z opłatkiem. W spotkaniu udział wzięli radni, sołtysi oraz Wójt Gminy Pan Edward Polak. Gościem opłatkowej sesji był ks. Julian Brzezicki Proboszcz Parafii Św. Jana Chrzciciela w Trzęsinach.
      Przewodniczący Rady Gminy Pan Sławomir Dubaj złożył wszystkim serdeczne życzenia na Nowy Rok. Kolejną część uroczystości rozpoczął Ks. Julian Brzezicki czytaniem Pisma Świętego oraz modlitwą. Następnie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę, łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Spotkanie zakończono małym poczęstunkiem.