Spotkanie Opłatkowe

Pięknym zwyczajem w naszym kraju jest dzielenie się opłatkiem nie tylko z rodziną w wigilijny wieczór, ale także ze współpracownikami. 23 grudnia w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy odbyło się Spotkanie Opłatkowe. W uroczystości uczestniczyli pracownicy Urzędu Gminy, Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminnej Biblioteki Publicznej.
Na wstępie Wójt Pan Edward Polak powitał przybyłych na uroczystość Gości. Wyraził zadowolenie z możliwości wspólnego kolędowania oraz nadzieję organizacji przyszłych świątecznych spotkań.
Uroczystość była okazją nie tylko do złożenia życzeń, ale też podsumowania całego 2014 roku. Następnie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędę, łamali się opłatkiem i składali sobie życzenia. Spotkanie zakończyło się skromnym poczęstunkiem.