XLIV sesja Sejmiku Województwa  Lubelskiego

Dnia 12 stycznia 2023 r. w Lublinie odbyła się XLIV sesja Sejmiku Województwa  Lubelskiego na której została przyjęta uchwała o udzieleniu pomocy finansowej dla naszej gminy przez Województwo Lubelskie w kwocie 150.000,00 zł, które zostanie przeznaczone na dofinansowanie zadania własnego Gminy Radecznica tj.: „Budowa nowej sieci oświetlenia ulicznego na działkach, oznaczonych w ewidencji gruntów jako nr 2133/2 o powierzchni 0,6400 ha przy ul. Klasztornej oraz nr 2136/2 o powierzchni 0,0434 ha przy ul. Parkowej w Radecznicy”. Po przeprowadzonym głosowaniu Przewodniczący Sejmiku Województwa Lubelskiego udzielił głosu Wójtowi Gminy Radecznica Panu Marianowi Szuper, który podziękował radnym za przyjęcie uchwały oraz krótko przedstawił informacje na temat Gminy Radecznica.

Poniżej materiał archiwalny Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie przedstawiający fragment retransmisji XLIV sesji Sejmiku Województwa Lubelskiego. Zachęcamy do obejrzenia.