Podziękowanie wyborcom

Szanowni Mieszkańcy Gminy Radecznica!

Pragnę serdecznie podziękować wszystkim Mieszkańcom, którzy wzięli udział w ostatnich wyborach samorządowych za oddanie swojego głosu, gdyż jest to nie tylko spełnienie obowiązku obywatelskiego, ale przede wszystkim wyrazem troski o los swej Gminy - Naszej Małej Ojczyzny.

W szczególny sposób, z całego serca, gorąco i serdecznie dziękuję tym Mieszkańcom, którzy oddali na mnie swój głos. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i poparli moją kandydaturę.

Zapraszam wszystkich do współpracy i działania na rzecz dobra wspólnego.

Zapewniam, że wspólnie będziemy kontynuować nasze dzieło rozwoju Gminy Radecznica. Dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść Państwa zaufania, zaś moje obowiązki będę zawsze starał się wykonywać sumiennie mając na uwadze przede wszystkim dobro mieszkańców. Uczynię wszystko, aby spełnić Państwa oczekiwania, związane z rozwojem Naszej Małej Ojczyzny.

Edward Polak

Wójt Gminy Radecznica