I N F O R M A C J A

Informuję się mieszkańców Gminy Radecznica że w dniach 6-7 grudnia 2022r odbędzie się zbiórka płodów rolnych: ziemniaki, warzywa korzeniowe, kalafiory, warzywa kapustne, cebule, pory, warzywa kiszone owoce takie jak: jabłka i śliwki. Płody zostaną przekazane do Samodzielnego Publicznego Szpitala Wojewódzkiego im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu. Osoby zainteresowane pomocą proszone są o wystawianie płodów rolnych przy drodze do godziny 800 rano.

• 6 grudnia zbiórka płodów rolnych odbędzie się w miejscowościach:

Trzęsiny, Czarnystok, Wólka Czarnostocka, Gorajec Zagroble, Gorajec Zastawie, Gorajec Stara Wieś, Podborcze, Gorajec Zagroble Kolonia, Dzielce.

• 7 grudnia zbiórka płodów rolnych odbędzie się w miejscowościach:

Zaburze, Latyczyn, Mokrelipie, Gruszka Zaporska, Zakłodzie, Gaj Gruszczański, Podlesie Małe, Podlesie Duże, Zaporze, Radecznica.

Sekretarz Gminy

mgr Edyta Dubiel