3 miejsce na podium!

"Zapaleni do pomocy" pod takim hasłem Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji ogłosiła konkurs skierowany do wszystkich strażaków i jednostek Ochotniczej Straży Pożarnej z obszarów wiejskich. Celem konkursu było zaprezentowanie różnych inicjatyw i aktywności społecznych rodzących się na wsiach i w małych miejscowościach, których inicjatorami i współtwórcami są strażacy-ochotnicy z zastrzeżeniem, że nie są to działania bezpośrednio wynikające z udziału OSP w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Do konkursu zostało zgłoszonych 200 filmów i prezentacji multimedialnych. Miło nam poinformować, że w gronie laureatów znalazła jest jednostka OSP Gorajec-Stara Wieś, która zajęła III miejsce. 19 października 2022 r. w siedzibie ARiMR w Warszawie przedstawiciele OSP Gorajec-Stara Wieś uczestniczyli w uroczystej gali wręczenia nagród. Serdecznie gratulujemy!