Piknik Dożynkowy w Podborczu

W niedzielę 23 sierpnia 2022 r. w Podborczu odbył się Piknik Dożynkowy, który odwiedziły całe rodziny, dlatego też nie mogło zabraknąć atrakcji dla starszych oraz najmłodszych uczestników. Organizatorzy zadbali o bogaty program.  Były gry, konkursy oraz zabawa taneczna do późnych godzin wieczornych. Goście mogli skosztować pysznych, domowych wypieków i lokalnych przysmaków. Dzieci korzystały z dmuchanych zjeżdżalni oraz uczestniczyły w zabawach prowadzonych przez animatora. Na stoisku Lubelskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Końskowoli można było porównać odmiany zbóż, ziemniaków, owoców i warzyw.

Najmłodsi chętnie korzystali ze stanowiska z popcornem i watą cukrową. Z myślą o nich przygotowano także pokazy konne. Tego dnia dla zgromadzonej publiczności swój repertuar zaprezentowali: Orkiestra Dęta Zaburze, Zespół Malinowa Dolina, Zespół Fermata, Zespół Zaburzanki. Na stoisku Nadleśnictwa Zwierzyniec dla najmłodszych przygotowano zajęcia plastyczne, krzyżówki i  rebusy. Podsumowaniem pikniku była plenerowa dyskoteka z zespołem Jako Tako.

Była to niezwykle udana impreza, której organizatorem było Koło Gospodyń Wiejskich w Podborczu, przy współudziale Ochotniczej Straży Pożarnej w Podborczu. Piknik Dożynkowy był współfinansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.

>>GALERIA ZDJĘĆ<<