Festyn Rodzinny w Czarnymstoku

Koło Gospodyń Wiejskich w Czarnymstoku  zaprosiło  do wspólnej zabawy pokolenia.  Zmagania sportowe, występy artystyczne, pyszne smakołyki - to tylko niektóre z atrakcji bogatego programu festynu rodzinnego, który odbył się w minioną niedzielę 14 sierpnia 2022 r. na boisku przy Publicznej Szkole Podstawowej im. bł. ks. Zygmunta Pisarskiego w Czarnymstoku.  Tego dnia dzieci korzystały do woli z nadmuchiwanej zjeżdżalni, trampoliny oraz próbowały swoich sił na ściance wspinaczkowej. Podczas festynu licznie zebrani uczestnicy mieli możliwość wysłuchania występów: Zespołu GOSPA z Karolówki, solistki Patrycji Turczyńskiej oraz Kapeli Turobińskiej. Mieszkańcy mogli również spróbować szczęścia w loterii fantowej z nagrodami. Animatorzy dla najmłodszych uczestników zorganizowali blok animacji, gdzie królowały bańki mydlane oraz warsztaty slime, podczas których można było poznać świat chemicznych eksperymentów i wykazać się kreatywnością. Na stoisku Nadleśnictwa Zwierzyniec dla najmłodszych przygotowano zajęcia plastyczne, krzyżówki i  rebusy. Imprezę zakończyła wspólna zabawa taneczna przy muzyce Kapeli Turobińskiej oraz DJ Patrycji. Festyn rodzinny był współfinansowany ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii.