Przebudowa Ośrodka Zdrowia w Radecznicy

Przebudowa Ośrodka Zdrowia w Radecznicy została dofinansowana ze środków Rządowego Funduszu Polski Ład Program Inwestycji Strategicznych

Przedsięwzięcie będzie polegało na zmianie układu funkcjonalno-użytkowego budynku w celu dostosowania do obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych obejmując m.in. przebudowę pomieszczeń dla zapewnienia gabinetów do obsługi pacjentów. Ponadto wykonanie sanitariatów dla personelu, pacjentów w tym dla osób niepełnosprawnych. Przebudowa klatki schodowej z szybem windowym. Montaż nowych instalacji wewnętrznych tj. centralnego ogrzewania, wodociągowej, ciepłej wody użytkowej, kanalizacji sanitarnej, sprężonego powietrza oraz wywiewnej. Wykonanie konstrukcji i pokrycia dachowego.  Przy obiekcie przebudowa układu komunikacyjnego z wydzieleniem dojazdów, dojść i miejsc parkingowych. Ogrodzenie terenu.

Dofinansowanie 906.200,00 zł

Całkowita wartość zadania 1.320.305,35 zł