Poprawa szkolnej infrastruktury sportowej na terenie Gminy Radecznica

Opis projektu:

Budowa boiska wielofunkcyjnego, skoczni do  skoku w dal i bieżni prostej  przy  Szkole Podstawowej w Radecznicy, renowacja boiska piłkarskiego oraz budowa boiska wielofunkcyjnego i siłowni  plenerowej  przy Szkole Podstawowej w Czarnymstoku, budowa boiska wielofunkcyjnego, placu zabaw i siłowni plenerowej przy   Szkole Podstawowej w Gorajcu, budowa boiska wielofunkcyjnego, placu  zabaw, siłowni plenerowej i urządzeń street workout przy Szkole Podstawowej w Zaburzu w następującym zakresie rzeczowym:

1. Boisko, skocznia w dal i bieżnia prosta przy Szkole Podstawowej w Radecznicy:

• budowa boiska piłkarskiego o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach zewnętrznych 55,0 x 28,0 m,
  • budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach zewnętrznych 32,0 x 21,0 m,
  • budowa czterotorowej bieżni lekkoatletycznej prostej o długości całkowitej 80m i nawierzchni z poliuretanu,
  • budowa skoczni do skoku w dal,
  • budowa ogrodzenia, oświetlenia i monitoringu boisk,
  • zagospodarowanie terenu. boisk z paneli systemowych o łącznej wysokości 5,00m.

2. Boiska, siłownia plenerowa przy Szkole Podstawowej w Czarnymstoku:

• budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach zewnętrznych 15,0 x 27,50 m,
  • renowacja istniejącego boiska piłkarskiego o nawierzchni z trawy naturalnej
  • wykonanie ogrodzenia boisk,
  • wykonanie oświetlenia i monitoringu obiektu,
  • budowa siłowni plenerowej.

3. Boisko, plac zabaw i siłownia przy Szkole Podstawowej w Gorajcu:

• budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach zewnętrznych 27,0 x 44,0 m,
  • budowa placu zabaw o charakterze sprawnościowym,
  • wykonanie ogrodzenia boiska,
  • wykonanie oświetlenia i monitoringu obiektu,
  • budowa siłowni plenerowej,
  • zagospodarowanie terenu.

4. Boisko, plac zabaw, siłowni i street workout przy Szkole Podstawowej w Zaburzu:

• budowa boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowej o wymiarach zewnętrznych 24,0 x 29,0 m,
  • budowa placu zabaw o charakterze sprawnościowym,
  • wykonanie ogrodzenia, oświetlenia i monitoringu boiska,
  • wykonanie urządzeń street workout