Szanowni mieszkańcy Gminy Radecznica

W związku z trwającą epidemią Covid – 19 oraz uwzględniając jednocześnie dynamiczną sytuację epidemiologiczną w Polsce Ministerstwo Zdrowia zdecydowało o rozpoczęciu akcji związanej z dystrybucją jednorazowych maseczek ochronnych zabezpieczających przed zakażeniem wirusem SARS-CoV-2. W związku z powyższym informuję, że w dniu 11.02.2022r. tj. piątek od  godz. 9:00 w  każdej remizie OSP na terenie Gminy Radecznica będą bezpłatnie wydawane maseczki ochronne osobom  potrzebującym aż do wyczerpania zapasów.

Mieszkańcy miejscowości Gorajec Zagroble Kolonia proszeni są o zgłoszenie się po odbiór maseczek do remizy OSP w Dzielcach.

Natomiast mieszkańcom Trzęsin, maseczki będą wydawane z samochodu strażackiego zlokalizowanego na placu przy Kościele również w piątek od godz. 9:00.

Jednocześnie prosimy Państwa o dostosowanie się do obowiązujących wymogów dotyczących zachowania bezpiecznej odległości między poszczególnymi osobami. Podczas odbierania maseczek stosujmy się ściśle do wskazań i zaleceń wprowadzonych przez osoby wydające maseczki oraz dołóżmy wszelkich starań, by przetrwać ten trudny dla wszystkich czas.

WÓJT GMINY

Marian Szuper