Zaproszenie na spotkanie dialogowe dla przedsiębiorców

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego i firma PwC Polska Sp. z o.o. realizują wspólnie projekt wspierający przedsiębiorców oraz instytucje otoczenia biznesu z terenu województwa lubelskiego. Celem projektu jest wzmocnienie wizerunku gospodarczego oraz atrakcyjności inwestycyjnej województwa lubelskiego, a także podniesienie konkurencyjności gospodarczej regionu i generowanie nowych miejsc pracy.

W ramach projektu odbędzie się cykl spotkań dialogowych z przedsiębiorcami. Przedsiębiorców z terenu powiatu zamojskiego i biłgorajskiego zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się 6 października 2014r. w  Zamościu, o godzinie 14.00, w Hotelu Mercure przy ul. Kołłątaja 2/4/6. Zależy nam by spotkanie to było okazją do wyrażenia opinii dotyczących dotychczasowych działań jak i wyzwań stojących przed instytucjami wspierającymi eksport oraz inwestycje w województwie lubelskim.

Zapraszamy do udziału w spotkaniu dialogowym. Rejestracja internetowa na spotkanie jest dostępna na stronie www.invest.lubelskie.pl.

Osobami odpowiedzialnymi ze strony Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie do kontaktu w sprawach organizacyjnych są:

Pan Marcin Magdziarz, tel: 81 537 16 11, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pan Mariusz Rudzki, tel: 81 537 16 13, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W przypadku pytań dotyczących procesu dialogu zapraszamy do kontaktu z Joanną Pankowską z Biura Projektu ze strony PwC Polska Sp. z o.o.,