Harmonogram Odbioru Odpadów Komunalnych

Urząd Gminy w Radecznicy informuje, że od października 2021 r. firmą odbierającą odpady komunalne od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Radecznica będzie:

EKOMEGA Legieć Małek Sp. J.
ul. Szklarniowa 1C
22-400 Zamość
tel. 603-995-898, 84639-92-83
W najbliższym czasie firma EKOMEGA dostarczy właścicielom nowy harmonogram odbioru odpadów. Można go również odebrać w Urzędzie Gminy w Radecznicy pok. nr 3, lub do pobrania poniżej:
Zmianie uległa poprzednio obowiązująca częstotliwość odbioru odpadów komunalnych. W nowym harmonogramie odbiór odpadów zmieszanych, bioodpadów, szkła, tworzyw sztucznych i metali, papieru i tektury będzie następował jeden raz w miesiącu. Informujemy również, że popiół, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony, meble i inne odpady wielkogabarytowe odbierane będą tylko i wyłącznie w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych zlokalizowanym w Gaju Gruszczańskim 48 (plac po dawnym SKR).

Sekretarz Gminy
mgr Edyta Dubiel