Ctrl + C - Ctrl + V - bezpłatne szkolenia cyfrowe

Fundacja E-Prosperity w partnerstwie z Europejskim Domem Spotkań - Fundacją Nowy Staw zaprasza do udziału w projekcie „Ctrl+C – Ctrl+V” w ramach, którego prowadzone są bezpłatne szkolenia online realizowane w czasie rzeczywistym (możliwość konsultacji z trenerem, zadawania pytań).

Tematyka:

Oferta szkoleniowa obejmuje 4 szkolenia (do wyboru jedno szkolenie):

• Edycja tekstu
  • Arkusze kalkulacyjne
  • Prezentacje
  • Internet

Czas: 6 spotkań x 4 godziny lekcyjne (45 minut).

Uczestnictwo w szkoleniach zakończone zostanie uzyskaniem odpowiedniego dokumentu, tj. zaświadczenia potwierdzającego nabycie zaplanowanych w ramach projektu kompetencji cyfrowych zgodnie z Ramowym katalogiem kompetencji cyfrowych.

Harmonogram szkolenia dostosowany do możliwości uczestników.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest spełnianie kryteriów zawartych w regulaminie projektu.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Biurze Projektu „Ctrl+C-Ctrl+V”

Fundacja E-Prosperity

Al. Racławickie 33/26a,