WÓJT GMINY

RADECZNICA

INFORMACJA

W nawiązaniu do pisma Narodowego Funduszu Zdrowia, Lubelski Oddział Wojewódzki w Lublinie, Wójt Gminy Radecznica informuje, że:

z dniem 31 lipca 2021 r. zaprzestaje udzielania świadczeń z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej (lekarz POZ/ pielęgniarka POZ /pielęgniarka szkolna):
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Zdrowia Wac Adam w Radecznicy.

Kierując się koniecznością zapewnienia dostępu do świadczeń podstawowej opieki zdrowotnej na danym obszarze oraz zabezpieczenia świadczeń pacjentom, z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, którzy potwierdzili w deklaracji wyboru świadczeniodawcy, który zaprzestał udzielania świadczeń do zabezpieczenia ww. świadczeń został wskazany podmiot leczniczy - Okulistyka s.c Mirosława Dudzik-Szalewska, Piotr Szalewski, realizujący świadczenia w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w Tworyczowie 19, gmina Sułów, tel. 887-337-338.

WÓJT GMINY

Marian Szuper