Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy

Miejsce wykonywania pracy: Świetlica w Dzielcach, Dzielce 30, 22-463 Radecznica

Rodzaj zatrudnienia: umowa zlecenie

Praca w godzinach popołudniowych: 5 razy w tygodniu w wymiarze 4 godz. dziennie

Szczegółowe warunki zatrudnienia zostaną określone w umowie.

Wymagania:

1. Wymagania niezbędne:

1) posiadanie obywatelstwa polskiego,

2) wykształcenie średnie lub wyższe: pedagogika, socjoterapia, psychologia, praca socjalna.

3) kursy i szkolenia z zakresu opieki nad dziećmi, terapii zajęciowej, bajkoterapii, arteterapii

4) stan zdrowia pozwalający na zatrudnienie

2. Wymagania dodatkowe:

1) kreatywność,

2) umiejętność pracy z dziećmi

3) komunikatywność

4) umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach

5) umiejętność pracy samodzielnej i zespołowej

3. Do obowiązków Opiekuna Świetlicy należy w szczególności:

1) opracowywanie planu zajęć oraz organizacja pracy w świetlicy

2) Organizacja i koordynacja zajęć świetlicowych zgodnie z regulaminem świetlicy wiejskiej,

3) popularyzację amatorskich form artystycznych,

4) organizowanie zajęć kulturalnych, sportowych i edukacyjnych dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych mieszkańców,

5) utrzymywanie stałego kontaktu z urzędem gminy Radecznica,

6) dbanie o czystość obiektu i przyległego terenu,

7) dbanie o urządzenia i sprzęt znajdujący się w świetlicy oraz na przyległym terenie,

8) zgłaszanie usterek, awarii i potrzeb (ogrzewanie, środki czystości, materiały plastyczne, zabawki i inne),

4. Wymagane dokumenty:

1) kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie

2) podpisane odręcznie curriculum vitae oraz list motywacyjny,

3) kserokopia dokumentu potwierdzającego uzyskany poziom wykształcenia,

4) kserokopie świadectw pracy oraz zaświadczenie o zatrudnieniu z aktualnego miejsca pracy,

5) kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach itp.(jeżeli kandydat takie posiada)

6) oświadczenia kandydata, że stan zdrowia pozwala mu na zatrudnienie na danym stanowisku pracy

7) oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby postępowania rekrutacyjnego, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Dz. Urz. UE L z 2016 r., Nr 119, s. 1).

5. Termin i miejsce składania dokumentów:

Wymagane dokumenty prosimy składać do dnia 24 lutego do godz. 15.30 w Gminnym Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Radecznicy, ul. B. Prusa 65 a.

6. Dane osobowe - klauzula informacyjna.

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Każdy kandydat przystępujący do naboru podaje swoje dane dobrowolnie. Bez podania wymaganych danych osobowych nie będzie możliwy udział w naborze.

Oferty, które nie zawierają wszystkich wymaganych dokumentów lub wpłynęły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 500-240-475

Zastrzega się prawo zakończenia naboru, bez rozstrzygnięcia lub jego unieważnienie w dowolnym czasie bez podania przyczyny.

Załączniki:

Radecznica, dnia 15.02.2021 r.

Dyrektor Gminnego Centrum Kultury,

Sportu i Turystyki w Radecznicy