Podsumowanie roku

W czwartek, 17 grudnia 2020 r. w Urzędzie Gminy w Radecznicy odbyła się XXV sesja Rady Gminy Radecznica VIII kadencji.  Jednym z punktów posiedzenia było uchwalenie budżetu gminy na 2021 rok. W sesji wziął udział Starosta Zamojski Pan Stanisław Grześko, który przedstawił uczestnikom informację dotyczącą zadań zrealizowanych przez władze samorządowe Powiatu Zamojskiego na terenie Gminy Radecznica.

22  grudnia 2020 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Radecznicy odbyła się ostatnia w tym roku sesja Sołtysów. Podczas sesji omówione zostały inwestycje zaplanowane do realizacji na 2021 rok.

Wspomniane sesje była okazją do podsumowań kończącego się roku i planów na nadchodzący 2021 rok. Wójt Gminy Pan Marian Szuper podziękował Radnym Rady Gminy Radecznica i Sołtysom za współpracę oraz pracownikom Urzędu Gminy za wspólne działanie w osiągnięciu zamierzonych celów i zadań w Gminie Radecznica w minionym roku.