Drodzy  Uczniowie i Rodzice

Szanowni Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy Oświaty

Skończyły się wakacje, przed Wami nowy rok szkolny, nowe wyzwania i obowiązki. Niebawem  zabrzmi pierwszy dzwonek, którego dźwięk będzie towarzyszył Wam codziennie przez najbliższe 10 miesięcy. Życzę wszystkim wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów. Niech każdy dzień niesie ze sobą nowe, pouczające doświadczenia.

Wszystkim Uczniom życzę wielu sukcesów, radości z rozwoju własnych zdolności oraz zainteresowań, a przede wszystkim jak najlepszych wyników w nauce.

Drodzy Rodzice życzę Wam  wielu powodów do dumy i radosnych chwil związanych z sukcesami dzieci, ale też cierpliwości w niełatwym procesie wychowawczym.

Dyrekcji, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkół życzę dalszego zapału do pracy z uczniami i satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

WÓJT GMINY

/-/ Marian Szuper