I N F O R M A C J A

Dotarły do nas niepokojące informacje o próbie oszustwa mieszkańców naszej Gminy związane z montażem instalacji fotowoltaicznych. Oszuści podając się za monterów instalacji fotowoltaicznych, przedstawiają faktury próbując w ten sposób wyłudzić od Państwa pieniądze.  Nikt nie ma prawa, za wyjątkiem Urzędu Gminy Radecznica, przedstawiać Państwu żadnych faktur do zapłaty związanych z fotowoltaiką, a monterzy nie mają prawa do pobierania jakichkolwiek opłat z tytułu montażu instalacji fotowoltaicznych. Gdyby ktokolwiek zetknął się z próbą wyłudzenia pieniędzy w ten sposób, proszę o bezzwłoczne powiadomienie policji czy też Urzędu Gminy w Radecznicy. Faktury wystawiane przez Urząd Gminy są drukowane na specjalnych formatkach i są wysyłane do Państwa listem poleconym za zwrotnym potwierdzeniem odbioru. Proszę być rozważnym i nie dać się oszukać.