„OHP jako realizator usług rynku pracy”

OŚRODEK  SZKOLENIA  ZAWODOWEGO EFS

OCHOTNICZYCH  HUFCÓW  PRACY

22-600 Tomaszów Lubelski,  ul. Tomasza Zamojskiego 14

tel. 514 023 382                             e-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego EFS w Tomaszowie Lubelskim powstał w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy”. Jednostka świadczy usługi na rzecz młodzieży w zakresie organizowania kursów i szkoleń zawodowych zgodnie z potrzebami lokalnego rynku pracy.

Ośrodek Szkolenia Zawodowego EFS prowadzi nabór na bezpłatne szkolenia:

Nowoczesny magazynier z obsługą wózka jezdniowego z napędem silnikowym wraz z bezpieczną wymianą butli gazowej oraz obsługą komputerowych programów magazynowych i kas fiskalnych

Warunki uczestnictwa w szkoleniach to:

1. Wiek 18-25 lata
  2. Osoba niepracująca i nieucząca się
  3. Ukończyła naukę na poziomie gimnazjum, szkoły średniej lub szkoły zawodowej

Szkolenia jest całkowicie bezpłatne! Na szkoleniu zapewniamy wyżywienia, zwrot kosztów dojazdu, ubezpieczenie, badania lekarskie oraz ponosimy koszty opłaty za egzamin.

Wszelkie dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 514-023-382 lub też w siedzibie Ośrodka Szkolenia Zawodowego EFS ul. Tomasza Zamojskiego 14 (budynek Przedszkola Samorządowego Nr 2), 22-600 Tomaszów Lubelski