Stypendia dla uzdolnionych uczniów

Zarząd Województwa Lubelskiego informuje, że w dniach od 3 do 21 września 2018 r.  będzie prowadzony nabór wniosków o przyznanie stypendiów w ramach programów stypendialnych „Lubelskie wspiera uzdolnionych 2018-2019” oraz „Lubelska kuźnia talentów 2016-2019”. Celem wyżej wymienionych programów stypendialnych jest finansowe wsparcie młodych, szczególnie uzdolnionych uczniów. Tegoroczna edycja daje szansę na skorzystanie ze stypendium uczniom klas VII i VIII szkół podstawowych, gimnazjów, liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I stopnia i zasadniczych szkół zawodowych, szkół policealnych. Programy współfinansowane z Europejskiego Funduszu Społecznego, budżetu państwa i budżetu Województwa Lubelskiego, realizowane przez Departament Kultury, Edukacji i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Szczegółowe informacje w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie, Departament Kultury, Edukacji i Sportu, ul. Artura Grottgera 4, piętro V, pok. 513, 516, tel. (81) 47 81 459, (81) 44 16 716, (81) 44 16 709 lub na stronie internetowej >>www.lubelskie.pl<<