Smaki lubelskich parków krajobrazowych

Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych w Lublinie serdecznie zaprasza do udziału w konkursie kulinarnym pn. „Smaki lubelskich parków krajobrazowych”.

Konkurs polega na wyłonieniu najlepiej wykonanych (najbardziej spektakularnych) prac konkursowych (filmów), przedstawiających proces (krok po kroku) wykonania potrawy (dania) tradycyjnego, przygotowanego na bazie produktów kojarzących się z danym parkiem krajobrazowym, powszechnie dostępnych i rozpoznawalnych w regionie.

Prace konkursowe należy przesłać pocztą na adres: Zespół Lubelskich Parków Krajobrazowych, ul. Karłowicza 4, 20-027 Lublin (z dopiskiem: „KONKURS KULINARNY”) lub dostarczyć osobiście. Prace powinny być dostarczone w zamkniętych kopertach z napisem „KONKURS KULINARNY”.

Termin składania prac upływa z dniem 31 sierpnia 2018 r. Liczy się data stempla pocztowego.

Do pobrania: