Jubileuszowe Forum Kobiet Aktywnych

45 osobowa reprezentacja z naszej gminy wzięła udział w X Forum Kobiet Aktywnych. Tegoroczna Jubileuszowa edycja odbyła się 1 lipca w Parku Zdrojowym w Nałęczowie. W tym roku podążano „Śladami kobiecej tożsamości”. W programie znalazły się m.in. panele dyskusyjne, pokazy, wykłady i koncerty. Panie rozmawiały m.in. o kobiecej stronie przedsiębiorczości, prawach kobiet w 100-lecie uzyskania przez nie praw wyborczych i zasad savoir-vivre'u. Odbyły się także pokazy mody, trening samoobrony i SPA umysłu, a wśród wykonawców pojawili się Mikromusic&Ssubas oraz Alicja Majewska i Włodzimierz Korcz.

Wyjazd na Forum zorganizowała Prezes Stowarzyszenia „Stąd Jesteśmy” Laura Sznitowska, bezpłatny transport zapewnił Wójt Gminy.