Gminny Dzień Dziecka

26 maja 2018 r. na placu za Urzędem Gminy w Radecznicy, specjalnie dla najmłodszych mieszkańców naszej gminy zorganizowano festyn z okazji Dnia Dziecka. Na najmłodszych jak zawsze czekało wiele atrakcji, a dzięki temu, iż pogoda dopisała wszystko udało się pomyślnie zrealizować.

Tegoroczny Gminny Dzień Dziecka rozpoczęli od powitania uczestników: Prezes Stowarzyszenia Stąd Jesteśmy Laura Sznitowska oraz Pełniący Funkcję Wójta Gminy Marian Szuper.

Tego dnia dzieci brały udział w grach i zabawach na świeżym powietrzu, zjeżdżały na dmuchanych zjeżdżalniach, wspinały się na sztucznej ściance. Były także przejażdżki konne, strzelanie z łuku oraz pokaz tańca przez grupy taneczne z GCKSiT w Radecznicy. Dodatkową atrakcją była maskotka Tygrysek, przy której dzieci dzielnie pozowały do zdjęć. Wspaniała zabawa na świeżym powietrzu sprawiła, że ten wyjątkowy dzień był pełen radości i uśmiechu.

Festyn był częścią projektu realizowanego przez Stowarzyszenie „Stąd Jesteśmy” sfinansowanego ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowy w Radecznicy.