Niedziela na sportowo

W niedzielę 29.04.2018 r. w Publicznej Szkole Podstawowej w Gorajcu odbyły się: „Gminny Turniej Tenisa Stołowego z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości” oraz „Turniej Piłki Siatkowej z okazji 100 – lecia Odzyskania Niepodległości”.

Rozgrywki tenisowe zorganizowane zostały przez uczniów klasy drugiej gimnazjum w ramach projektu edukacyjnego. W turnieju wzięło udział 27 zawodników i zawodniczek w czterech kategoriach. Zwycięzcy otrzymali statuetki, medale oraz dyplomy, które wręczali: dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej - Pani Alina Smarkala oraz Pełniący Funkcję  Wójta Gminy - Pan Marian Szuper. Wśród gości obecny był też dyrektor Gminnego Centrum Kultury Sportu i Turystyki - Pan Marcin Kulig.

Po zakończeniu turnieju tenisa do rozgrywek przystąpili siatkarze. Rywalizowało trzy drużyny: rodzice, nauczyciele i absolwenci. Pierwsze miejsce zajęli absolwenci, drugie nauczyciele, trzeci rodzice.

Rozgrywkom towarzyszyła miła atmosfera, a zmagania swoich pociech obserwowali zgromadzeni rodzice.